poniedziałek, 19 stycznia 2015

Prolog

Nazywam się Astrid Brooks. Mam 21 lat. Od kiedy skończyłam 18 lat mieszkam sama i opiekuję się moją młodszą, 5 letnią siostrą - Kaylee. Moją rodzinę można spokojnie określić jako patologiczną, ale większość ujmuje to w ładniejszy sposób - rodzina dysfunkcyjna. Dla mnie to jedno i to samo. Krótko mówiąc tata jest alkoholikiem a mama ćpunką. Mieszkam w Seattle, zajmując małe, paskudne mieszkanko które utrzymuję z marnej pensji kelnerki. Ale wolę to niż moich rodziców.
Nie mieszkam w pałacu, nie jestem bogata, ale nie oczekuję tego od życia, znam realia. Nie zasłużyłam na to co mnie spotkało. Jednego popołudnia coś straciłam, coś zyskałam. 
Straciłam wolność i swoje zdanie.
Zyskałam tatuaż i właściciela. 
Moje życie tak jak i setki innych dziewcząt, zależy od niego, od okrutnego i pozbawionego serca Zayn'a Malik'a

Ostrzeżenie

Fanfiction na pewno nie będzie podobne do innych moich blogów.
Jeżeli z trudnością znosisz tematy jak gwałty, handel ludzkim życiem, okrucieństwo w postaci bicia i upokarzania kobiet to z przykrością (ale z pełnią świadomością) radzę ci szybko opuścić tą stronę, gdyż opowiadanie będzie opierało się na tych tematach.
Zayn Malik jest wykreowaną tylko i wyłącznie przeze mnie postacią, w rzeczywistości nie ma nic wspólnego ze stworzonym przeze mnie charakterem. Tutaj jest okrutny więc jeżeli są podejrzenia że przez to opowiadanie zmienisz o nim zdanie proszę nie czytaj bo nie chcę nikogo nastawiać przeciw niemu poprzez moją fikcję. 
Opowiadanie zawiera brutalne sceny seksu, wulgaryzmy oraz znęcanie się.
Poruszam temat tego że kobiety (przeważnie) są porywane, wywożone do innego kraju i zmuszane do prostytucji czy innych takich. 
Temat jest dość poważny i 'mocny', wymaga mocnych nerwów, jeżeli jesteś w stanie czytać to, to dziękuję jeżeli ci się podoba.
Zapraszam do czytania.
Jak i żegnam się z tymi którzy nie dali rady i wiedzą już po ostrzeżeniu że sobie nie poradzą.
Ale nie gniewam się czy coś, sama wybrałam taki motyw :)
Pozdrawiam xx
(ostrzeżenie jest dłuższe od prologu, pff)


7 komentarzy: